اسمارت بج سلامت حیوانات با انسان ها
Search
اسمارت بج سلامت حیوانات با انسان ها

با تکیه بر نواوری و بهره گیری از مهارت و فناوری اسمارت بج در نظر دارد که بتواند فرایندهای بسیاری را که به صورت سنتی با هزینه و وقت زیاد و نتیجه ای ضعیف در حال انجام است ارتقا بخشد و با ورود به فرایندهای نوین که کاهش وقت و هزینه و کسب نتیجه مطلوب به قشرهای مختلف جامعه خدمت کند.

mobile-app

با استفاده از نسخه موبایل، دسترسی راحت تری به اسمارت بج با گوشی هوشمند خود داشته باشید.

دریافت از:

آموزش مطالب راجب حیوانات و نژاد ها

جستجو حیوان متناسب با نیاز

مورد اعتماد 4890

هدف اسمارت بج چیست؟

خدمات معرفی حیوان مناسب

targets.svg

ما با بهره گیری از دانش تجربی و علمی تیم دامپزشکی و تکیه بر توانایی تیم برنامه نویسی خود توانسته ایم الگریتم هایی را تعریف کنیم تا بتواند از بین بالغ بر 300 نژاد حیوان و 6 گونه جانوری حیوان مناسب با شرایط زندگی و نیاز شما را به شما معرفی کنیم

یکی از مشکلات و چالش هایی که در کشورهای مختلف سرتاسر دنیا درگیر ان ها هستند حیوانات خانگی رها شده است.راه حل های این چالش بزرگ با وجود همزیستی و ارتباط تنگاتنگ انسان و حیوان بسیار محدود بوده و به دلیل وسعت این چالش حل آن نیازمند حرکت و اگاهی رسانی جامعه در انتخاب حیوان مناسب می باشد. از دید اسمارت بج حیوانی رها سازی میشود که صاحب حیوان به دلیل عدم تطابق شرایط زندگی و نیازهای حیوان مستاصل شده و حیوان را رهاسازی می کند. رها سازی از دید اسمارت بج به دو صورت اتفاق می افتد: 1-انتقال مالکیت حیوان(به هر طریقی) 2-رهاسازی در محیط در ارتباط با مورد نخست می توان ذکر کرد که با تغییر و انتقال مالکیت یک حیوان خانگی مشکل حل نشده است و طبق مطالعات اسمارت بج 80% از انتقال مالکیت حیوان ناموفق می باشد. دلیل این موضوع نیز این است که اکثر افرادی که مالکیت به آن ها انتقال پیدا می کند دارای شرایط زندگی همسان می باشد به عنوان مثال فردی در یک شهر زندگی می کنند و از این نظر جغرافیایی و شرایط دمایی محیط در یک بازه هستند. رهاسازی در محیط که می تواند بر افراد جامعه و اکوسیستم بومی منطقه تاثییر منفی گذاشته و رفته رفته با گسترش تعداد حیوانات زیست حیوانات بومی دچار اسیب های فراوانی شود. اسمارت بج با نگاهی نو که برآمده از دانش و اگاهی است با استفاده از علوم مرتبط به سراغ ریشه مشکلات رفته و در نظر دارد بتواند با ایجاد الگوریتمی بر پایه های علمی و تجربی دامپزشکی و ترغیب افراد جامعه به بهره گیری از این روش با تکیه بر قدرت اگاهی جمعی و استفاده از هوش مصنوعی و علوم کامپیوتری علاوه بر حل بسیاری از مشکلات صاحبان حیوانات خانگی را همگام با حل چالش های پیش رو حل نماید و حیوان خانگی را به کاربر معرفی کند که بیشترین انطباق را با شرایط زندگی و نیازهای فرد را داشته باشد

ماموریت اسمارت بج چیست؟

ماموریت اسمارت بج

ماموریت اسمارت بج نهفته در شعار ان است تمام تلاش تیم اسمارت بج ارتقا سلامت جامعه بوسیله ارتقا سلامت دامی و حیوانی می باشد اسمارت بج با پوشش جنبه های مختلف زندگی حیوان در کنار انسان سعی دارد تا این تعامل را بهبود ببخشد که اسایش حیوانات و انسانها میسر شده و از زندگی در کنار حیوانات لذت برده و سود ببرند اسمارت بج برای رسیدن به این هدف در طول مسیر و با توجه به شرایط و خدمات پیشبینی و طراحی شده ماموریت های بسیاری را تعریف کرد است و به سر انجام خواهد رساند . اسمارت بج امید دارد که شما نیز در این مسیر همراه او باشید. ما از داشتن شما در کنار خود خوشحال هستیم و به ان افتخار می کنیم و همیشه دست یاری اسمارت بج به سمت شما دراز است تا با نظرات و قلم خود ما را در به انجام رساندن ماموریت هایمان همراهی کنید فراموش نکنیم سلامت انسان ها تنها در کنار سلامت حیوانات میسر می باشد.

mission

چه کسانی با ما همکاری می کنند؟

شرکا اسمارت بج

شرکای تجاری ما شما را در به سرپرستی گرفتن حیوان خانگی مناسب یاری می کنند. در صورت موجود بودن حیوان مناسب شما سعی کنید حیوانات را از پناهگاه ها به سرپرستی بگیرید. همچنین انجمن های غیر دولتی فعال در زمینه حیات وحش و حیوانات خانگی می توانند به شما در زمینه افزایش اطلاعات یا فعالیت در این زمینه یاری دهند.

برای نگهداری از حیوانات نیاز به کمک دارید؟

وبلاگ اسمارت بج

بلاگ اسمارت بج بستری جهت ارتباط بهتر و مکان مناسبی جهت نشر و مطالعه نظرات، نوشته و درخواست ها می باشد.

لینک وبلاگ

Animals

خدمات اسمارت بج چیست؟

خدمات اسمارت بج

همکاری با ما

برای همکاری با اسمارت بج از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

داستان اسمارت بج

ما با استفاده از هوش مصنوعی و علوم کامپیوتری سعی در حل چالش‌های پیش رو صاحبان حیوانات خانگی داریم.

تیم ما

تیم اسمارت بج شامل گروهی از دامپزشکان، مهندسان کامپیوتر و کارآفرینان است که در کنار هم برای ارتباط بهتر انسان و حیوان تلاش می‌کنند.

ما را در یوتیوب دنبال کنید
و آخرین ویدیو های مارا تماشا کنید

آدرس یوتیوب

چه کسانی در تیم اسمارت بج فعالیت می کنند؟

تعدادی از خانواده بزرگ اسمارت بج

..............................................................

میخواهید از آخرین اخبار اسمارت بج باخبر باشید؟

عضویت در خبرنامه

شما با وارد نمودن ایمیل خود می توانید از جدید ترین اموزش ها ،اخبار و رویدادهای اسمارت بج مطلع شوید.